Sort by
  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • American Psycho II: All American Girl

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★

  • Toy Story 3

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Losers

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Morbius