Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Sid is Dead

    ½

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

    ½

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Pronto, Falei

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Someone Borrowed

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Do Revenge

    ½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Fenced In

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ½

  • I Came By

    ★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Shark Bait

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

  • Executive Order

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • Umma

    ★½

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★