Sort by

shark has logged 22 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
O Sanduíche

O Sanduíche

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tusk

Tusk

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
Read the review Edit this entry  
25
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Shark Beach With Chris Hemsworth

Shark Beach With Chris Hemsworth

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fenced In

Fenced In

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Gentlemen Prefer Blondes

Gentlemen Prefer Blondes

1953
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bride Wars

Bride Wars

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Beast

Beast

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Bastille Day

Bastille Day

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I Came By

I Came By

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Fall

Fall

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
Me Time

Me Time

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
03
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry