RSS feed for Hakesterbaxter

Hakesterbaxter has logged 11 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Police Story

Police Story

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Two-Lane Blacktop

Two-Lane Blacktop

1971
×
★★★★
Edit this entry  
24
Naked

Naked

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Game

The Game

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
F/X

F/X

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Land of Silence and Darkness

Land of Silence and Darkness

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Fata Morgana

Fata Morgana

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Permanent Vacation

Permanent Vacation

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Limits of Control

The Limits of Control

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry