• Moxie

    ★★★★½

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Bigfoot Family

    ★★★

  • The Larva Island Movie

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Out

    ★★★★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • One World: Together at Home

    ★★★★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Loop

    ★★★

  • Wind

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Océan

    ★★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Shakira In Concert: El Dorado World Tour

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Enormous

    ½

  • The Addams Family

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • Downton Abbey

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • How to Build a Girl

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • An Officer and a Spy

  • Float

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Fetch

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Léa & I

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★½