Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Joint Custody

    ★★★★★

  • Full River Red

    ★★★★★

  • Hidden Blade

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Bros

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Luck

  • Moon Man

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • 1Up

    ★★★★★

  • PPP Loan Gone

    ★★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • When George Got Murdered

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Afternoon Drive

    ★★★★★

  • Too Cool to Kill

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Inevitable Death of the Crab

    ★★★★★

  • Untitled (11/21)

    ★★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hunt Down The Ritchie

    ★★★★★

  • Mayor Pete

    ★★★★★

  • Memoria

    ½

  • The Covid Killer

    ★★★★★

  • Needle in a Timestack

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Flag Day

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • 1921

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Tomorrow War

  • The Elvermen

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ★★½

  • Buck Breaking

    ★★★★★

  • Ted K

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Me You Madness

    ★★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★