• Parasite

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★★

  • Spoor

    ★★★★

  • The Young Karl Marx

    ★★★★

  • Honeygiver Among the Dogs

    ★★★★½

  • Theeb

    ★★★★★

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★½

  • Dead Man's Shoes

    ★★★★★

  • Ghost Town

    ★★½

  • Screamtime

    ★★★

  • Alice, Sweet Alice

    ★★★★★

  • Baffled!

    ★★★½