RSS feed for han19
  • Onward

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Frozen II

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Breakthrough

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

  • Blinded by the Light

    ★★

  • Vice

    ★★★★★

  • The Mule

    ★★½

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Green Book

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Inferno

    ★★★

  • Jackie

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Jungle Book

    ★½

  • My Big Fat Greek Wedding 2

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★½

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★★