Sort by
  • 80 for Brady

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Christmas at the Drive-In

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • They Call Me Magic

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • Death on the Nile

    ½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • False Positive

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Vault

  • The Dig

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • One Royal Holiday

    ★★★★★

  • Run

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Miss Americana

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Little Women

    ★★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Midway

    ★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Fractured

    ½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Assistant

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Ready or Not

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½