• Jungle Cruise

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Thunder Force

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Me Before You

    ★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★★

  • Les Misérables

    ★★★

  • Dark Shadows

    ★★★★

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • Shrek 2

    ★★★

  • Happy Gilmore

  • Iron Monkey

    ★★★★★

  • Fried Green Tomatoes

    ★★★★★

  • Beaches

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★★★★★

  • Top Gun

    ★★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★★