Sort by
  • Pinocchio

    ★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Brazen

    ★★

  • The Tinder Swindler

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★★

  • The Claus Family 2

  • Single All the Way

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Four Hours at the Capitol

  • Anne+: The Film

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • SAS: Red Notice

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A California Christmas

    ★★½

  • The Claus Family

    ★½

  • Godmothered

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • After We Collided

    ★★