• Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Yearly Departed

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Phil Wang: Philly Philly Wang Wang

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Here Today

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Passing

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • Godmothered

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Jinkx & DeLa Holiday Special

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Baby Done

    ★★★★