Sort by

Hannah has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Wrestler

The Wrestler

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bratz

Bratz

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★★
Edit this entry