• The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Carolin Kebekus: The Last Christmas Special

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • FC Bayern – Behind the Legend

  • Chasing The Line

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Breaking Boundaries: The Science of Our Planet

  • Friends: The Reunion

  • The Blade Runner Phenomenon

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Seaspiracy

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Louis van Beethoven

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • The Comey Rule

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • A Nice Girl Like You

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Schweinsteiger Memories: Von Anfang bis Legende

  • John Williams: Live in Vienna

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • The Invisible Man

    ★★½

  • 365 Days

  • The New Pope

    ★★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★