Sort by
  • Hereditary

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★

  • The Silence

    ★★★½

  • Blade Runner

    ★★★★½

  • mother!

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Aquarius

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Certain Women

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • A Monster Calls

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★★

  • Room

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★