Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Girl Blunt

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★

  • 65

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Dear David

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

  • Meet Cute

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • My Fake Boyfriend

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Lucky Fish

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½