Haaniyah has logged 25 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
Read the review Edit this entry  
13
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Little

Little

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Kung Fu Hustle

Kung Fu Hustle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Alex

Alex

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Five Minutes

Five Minutes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Shako Mako

Shako Mako

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Kitty

Kitty

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hala

Hala

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Basically

Basically

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Munchausen

Munchausen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry