Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★½

  • Are You My Groot?

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • Soulmate

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Ten Little Mistresses

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • TAXI!

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½