• Bad Trip

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Cherry

    ★★½

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★

  • Enfant Terrible

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Mandibles

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Reckoning

    ★½

  • After We Collided

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • The Tax Collector

  • Follow Me

    ★★½

  • 8:46

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • Capone

    ★★★½

  • The Fall

  • The Half of It

    ★★

  • Unorthodox

    ★★★

  • Mulan

  • Berlin Alexanderplatz

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★★

  • Undine

    ★★★

  • Cocoon

    ★★★

  • Onward

    ★★½

  • Fantasy Island

  • Guardians of Life

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • ‎The Wedding‎

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • HADES

    ★★★½

  • Dolittle

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★

  • 1917

    ★★½

  • Duck Duck

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Gucci Cruise 2020

  • Gemini Man

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jesus Is King

  • Get Lucky

    ★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Synchronic

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Two of Us

    ★★★

  • Babyteeth

    ★★★★

  • The Painted Bird

    ★★★★

  • Guest of Honour

    ★★½

  • Martin Eden

    ★★★★½