harley has logged 43 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The King

The King

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
Descendants 3

Descendants 3

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Wizard of Oz

The Wizard of Oz

1939
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
After

After

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nerve

Nerve

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
Read the review Edit this entry  
05
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Lobster

The Lobster

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Green Book

Green Book

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Burlesque

Burlesque

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
Read the review Edit this entry  
16
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry