Sort by
  • The Old Way

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Angry Neighbors

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • The Minute You Wake Up Dead

    ★★½

  • Sweater

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Detective Knight: Rogue

    ★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • The Price We Pay

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Devil's Workshop

    ★★½

  • Sanctified

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★½

  • The Devil Conspiracy

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Margaux

    ★★½

  • Lifemark

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Medieval

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★★

  • Gigi & Nate

    ★★★

  • TÁR

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Easter Sunday

    ★★★

  • Cave Rescue

    ★★½

  • Into the Deep

    ★★

  • Paradise Highway

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bad Hamster

    ★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Hot Seat

    ★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Mid-Century

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Wolf Hound

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½