• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Under the Christmas Tree

    ★½

  • Making The Witcher: Season 2

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Holiday in Santa Fe

    ★★

  • A Christmas Dance Reunion

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Mistletoe Mixup

    ★½

  • Kelly Clarkson Presents: When Christmas Comes Around

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • An Unexpected Christmas

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Attica

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★½

  • Procession

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Pray Away

    ★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Oslo

    ★★★

  • Plan B

    ★★★½

  • Sam Smith: Love Goes – Live at Abbey Road Studios

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Halston

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Underground Railroad

  • Oxygen

    ★★★

  • Audible

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Voyagers

    ★★

  • Robin Roberts Presents: Mahalia

    ★★½

  • A Week Away

    ★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★