Sort by
  • After Ever Happy

    ½

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Through My Window

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★½

  • Night Teeth

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★★

  • After We Fell

    ★½

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Nineteen on Fire

  • Cruella

    ★★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Pink

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Fate: The Winx Saga - The Afterparty

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Downfalls High

    ★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Holidate

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Clouds

    ★★★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • All Together Now

    ★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • After We Collided

    ★★★½

  • Work It

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • The F**k-It List

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Dangerous Lies

    ★★★½

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Looking for Alaska

    ★★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Tall Girl

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Waves

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★½