RSS feed for Harrison

Harrison has logged 32 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Klaus

Klaus

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Weekend at Bernie's

Weekend at Bernie's

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Joker

Joker

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
28
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry