RSS feed for Harry Tamara
  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★★

  • Talk to Her

    ★★★

  • The Castle

    ★★★½

  • RockNRolla

    ★★½

  • Transformers: Revenge of the Fallen

  • Transformers

    ★★★

  • The Family Man

    ★★★

  • Piranha Part Two: The Spawning

  • Head-On

    ★★½

  • Jim Jefferies: Alcoholocaust

    ★★★★½

  • In the Loop

    ★★★★

  • Shooter

    ★★★★

  • Marnie

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★½

  • The Last Temptation of Christ

    ★★★½

  • Come and See

    ★★★½

  • Gremlins 2: The New Batch

    ★★

  • It's Alive III: Island of the Alive

    ★½