• Miss Americana

    ★★★★★

  • Love Actually

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Coraline

    ★★★★

  • Outlaw King

    ★★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★★★

  • Practical Magic

    ★★★★★

  • Hocus Pocus

    ★★★★★

  • Safe Haven

    ★★★

  • Fallen

    ½

  • A Cinderella Story

    ★★★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★½

  • The Pursuit of Love

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Wish I Was Here

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★