Sort by
  • Scream VI

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

    ★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

  • Nocebo

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • V/H/S/99

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

  • Baby Ruby

    ★★

  • Blonde

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Pearl

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

  • House of Darkness

    ★★

  • The Harbinger

    ★★★

  • Nope

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Irma Vep

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Enys Men

  • The Stranger

  • Men

    ★★

  • Crush

    ★★

  • The Northman

  • Incantation

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★

  • Soft & Quiet

    ★★

  • Deadstream

  • Sissy

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outwaters

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Kimi

  • Pines

  • The Darkness Outside

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Babysitter

    ★★

  • Sharp Stick

  • Speak No Evil

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • The Runner

  • Resurrection

    ★★

  • Deadware

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Barber Westchester

    ★★★★

  • Nightmare Alley

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★