• Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • I Saw Black Clouds

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Honest Thief

    ★½

  • The War with Grandpa

    ★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Irresistible

    ★★½

  • Capone

    ★★½

  • The Complex

    ★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Superman: Red Son

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Fantasy Island

  • McMillion$

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Wind

    ★★★★

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

  • Spies in Disguise

  • Jumanji: The Next Level

  • Richard Jewell

  • A Heist with Markiplier

  • Doctor Sleep

  • The Mandela Effect

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

  • Gemini Man

  • Country Music

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★

  • Joker

  • Float

    ★★★½

  • It Chapter Two

  • Vivarium

    ★★★

  • SpongeBob's Big Birthday Blowout

  • She Sees Red - Interactive Movie

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Child's Play

    ★★★

  • Toy Story 4

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die