Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Paradise Highway

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

  • Fire Island

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • SAS: Red Notice

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★½

  • Wind River

    ★★★

  • Icarus

    ★★★½

  • Return of the King

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

  • Lion

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★★