RSS feed for Håvard

Håvard has logged 16 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★½
Edit this entry  
16
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
13
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★★
Edit this entry  
09
Get Out

Get Out

2017
×
★★½
Edit this entry  
02
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
01
mother!

mother!

2017
×
★★★½
Edit this entry  
31
The Illusionist

The Illusionist

2006
×
★★★
Edit this entry  
30
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Game

The Game

1997
×
★★★
Edit this entry  
18
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Edit this entry