RSS feed for Hayden

Hayden has logged 29 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Bright

Bright

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Edit this entry  
23
The Meyerowitz Stories (New and Selected)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★½
Edit this entry  
14
Una

Una

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Williams

Williams

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Wall

The Wall

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★
Edit this entry  
06
The Circle

The Circle

2017
×
★★
Edit this entry  
29
Okja

Okja

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
War Machine

War Machine

2017
×
★★½
Edit this entry  
12
Split

Split

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
11
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

1995
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Interview

The Interview

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Under the Sun

Under the Sun

2015
×
★★★
Edit this entry