Sort by

Hayden has logged 24 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★
Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry  
18
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★
Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Man from Earth

The Man from Earth

2007
×
★★★½
Edit this entry  
02
Out of Sight

Out of Sight

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Over the Moon

Over the Moon

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Crash

Crash

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★½
Edit this entry  
17
Des

Des

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Last and First Men

Last and First Men

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Puzzle

Puzzle

2018
×
★★½
Edit this entry  
28
The Secret in Their Eyes

The Secret in Their Eyes

2009
×
★★★★
Edit this entry  
26
Nobody Knows I'm Here

Nobody Knows I'm Here

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
Kamome Diner

Kamome Diner

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Swallow

Swallow

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★½
Edit this entry  
01
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Edit this entry