Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Our Father

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • You’ve Never Been Completely Honest

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Val

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★