RSS feed for Hunter

Hunter has logged 16 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Us

Us

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Night of the Zombies

Night of the Zombies

1980
×
Read the review Edit this entry  
23
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
6 Days to Air: The Making of South Park

6 Days to Air: The Making of South Park

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I Can Only Imagine

I Can Only Imagine

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Slender Man

Slender Man

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★
Edit this entry  
04
City of the Living Dead

City of the Living Dead

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hobo with a Shotgun

Hobo with a Shotgun

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry