Sort by
  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Moonfall

    ½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Brightburn

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Infinity Chamber

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Men in Black 3

    ★★

  • Disaster Movie

    ½

  • Men in Black II

    ★★½

  • Men in Black

    ★★½

  • The Rocketeer

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

    ½

  • Dick Tracy

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★½

  • Batman

    ★★½

  • The Return of Swamp Thing

    ★½

  • Superman IV: The Quest for Peace

    ★★

  • Supergirl

    ★½

  • Superman III

    ★★★½

  • Swamp Thing

  • Superman II

    ★★½

  • Flash Gordon

  • Superman

    ★★½

  • Batman

    ★★½

  • The Invisible Avenger

    ★½

  • Superman and the Mole-Men

    ★★

  • Dick Tracy Meets Gruesome

    ★★

  • Dick Tracy vs. Cueball

    ★★½

  • The Missing Lady

    ★½

  • Behind the Mask

  • The Shadow Returns

    ★½

  • Dick Tracy

    ★★

  • International Crime

    ★★½

  • The Shadow Strikes

  • TOPH: An Avatar Fan Film

    ★★★½