RSS feed for Rick

Rick has logged 17 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Greta

Greta

2018
×
★½
Edit this entry  
24
Nobody's Fool

Nobody's Fool

2018
×
Edit this entry  
23
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Kitbull

Kitbull

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★
Edit this entry  
16
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Smash and Grab

Smash and Grab

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Body

The Body

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
Ray Romano: Right Here, Around the Corner

Ray Romano: Right Here, Around the Corner

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Purl

Purl

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★½
Edit this entry  
03
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★
Edit this entry