Sort by

Rick has logged 12 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Running with Beto

Running with Beto

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Ma

Ma

2019
×
★★
Edit this entry  
27
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
16
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★
Edit this entry  
11
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Edit this entry  
10
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
The Intruder

The Intruder

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★
Edit this entry