Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Wham!

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★

  • Bed Rest

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Phone Bhoot

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Carmen

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★½

  • See How They Run

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

  • Fall

  • Darlings

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Good Luck Jerry

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½