• Do Revenge

    Do Revenge

    ★★★½

    When Women Support Each Other Incredible Things Happen 😂

  • The Haunting of Bly Manor

    The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

    أول مره شوفته قارنته بالجزء الاول و بصراحه معجبنيش لما عملت ريوتش و مفكرتش خالص في الجزء الاول و ركزت عجبني جدا الصراحه ماعدا قصه الحب الملحميه اللي فيه دي الحاجه الوحيده اللي خربته غير كده الموسم التاني كان 
    Purrrrrfectly splendid 🐈

  • The Haunting of Hill House

    The Haunting of Hill House

    ★★★★½

    للأسف معتقدش هشوف حاجه تاني بالعظمة و العمق ده .

  • The Chord

    The Chord

    ★★★★

    مصطفي شعبان بدع في الفيلم ده 🙏

  • Sons and Murderers

    Sons and Murderers

    ★★★★

    الفيلم ده شوفته و انا طفله و خوفت منه اوي لما شوفته تاني عجبني اوي فيلم من اقوي الافلام اللي شفتها لبلبله

  • Sayedat el kasr

    Sayedat el kasr

    ★★★★★

    جمال ووسامه عمر الشريف رقه و شياكه فاتن خفه دم ستيفان روستي محصلوش

  • Dearest Boy

    Dearest Boy

    ★★★

    إيه اللذاذه و العسل ده فيلم لطيف جدًا

  • The Walls of The Moon

    The Walls of The Moon

    ★★

    مآساه إغريقية بس رخيصه

  • Three Thousand Years of Longing

    Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

    فيلم ممتع و لطيف مؤثرات و سينماتوجرافي و موسيقي في منتهي الجمال الموسيقي لسه بترن في ودني من امبارح اخر جزء من الفيلم مكنش قوي زي باقي الفيلم بس النهايه مرضيه بالنسبه لي  عجبني اوي الكومبنيشن الجامد اللي حصل في طقم الممثلين و احلي مفاجأه كانت ظهور نيكولا معوض و زيرين تيكندور ممثلتي المفضله كل الحب يا زيرين 😃🥰

  • Remember me

    Remember me

    ★★★½

    الفيلم بيشع جمال جمال المناظر و الازياء و المشاعر و الممرضات اللي كان شكلهم فعلا ملايكه رحمه مش السجانين اللي موجودين دلوقت احنا عايشين في مستنقع و الله اخلاق تقرف و الفاظ تقرف و مافيش ذوق في اي حاجه حتي الأكل بقي عك . بس كله كوم و خالد زكي كوم اول مره اشوفه مبتسم 😃❤️

  • The Knower: Younis's Return

    The Knower: Younis's Return

    ما هذا العبث. ما هذا العته. ما هذا العبط

  • Road Without End

    Road Without End

    ★★★

    حبيت النسخه المصريه اكتر الدوبلاج هنا قفلني جدا