Hebijin has rated 15 films ★★★★★ .

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★★

  • Blade Runner

    ★★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★★

  • Snatch

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★