Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Trixie Mattel: One Night Only

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Moxie

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★