molly has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Change-Up

The Change-Up

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
I Know This Much Is True

I Know This Much Is True

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry