• Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Mirreyes vs. Godínez 2: El retiro

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

  • ¿Y cómo es él?

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Through My Window

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Matando Cabos 2: La Máscara del Máscara

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Chilangolandia

    ★★★½

  • The Mad Women's Ball

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★