Sort by

Héctor has logged 694 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
More the Merrier

More the Merrier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Anatomy

Anatomy

2000
×
★★★★
Edit this entry  
29
Warrior

Warrior

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Punishment Park

Punishment Park

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tom at the Farm

Tom at the Farm

2013
×
Read the review Edit this entry  
28
Stardust

Stardust

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Deuce Bigalow: European Gigolo

Deuce Bigalow: European Gigolo

2005
×
★★★
Edit this entry  
27
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Memento

Memento

2000
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Madonna: The Confessions Tour

Madonna: The Confessions Tour

2006
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Stranger by the Lake

Stranger by the Lake

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
All About Steve

All About Steve

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
4 Moons

4 Moons

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Sacrament

The Sacrament

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tusk

Tusk

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Two

Two

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Boys

Boys

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Dare

The Dare

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Illusionist

The Illusionist

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Fury of a Patient Man

The Fury of a Patient Man

2016
×
Edit this entry  
10
Judy

Judy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Who Can Kill a Child?

Who Can Kill a Child?

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
District 9

District 9

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Annette

Annette

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Closet Monster

Closet Monster

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Way He Looks

The Way He Looks

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Anna Karenina

Anna Karenina

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry