heelecheverria has logged 57 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bad Teacher

Bad Teacher

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Planet of the Apes

Planet of the Apes

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Lifeforce

Lifeforce

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Guilt Trip

The Guilt Trip

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fear

Fear

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Source Code

Source Code

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Water for Elephants

Water for Elephants

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Rango

Rango

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Fighter

The Fighter

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Due Date

Due Date

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Life As We Know It

Life As We Know It

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Superman/Batman: Apocalypse

Superman/Batman: Apocalypse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Town

The Town

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mad Max

Mad Max

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Date Night

Date Night

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sex Tape

Sex Tape

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
G.I. Joe: The Rise of Cobra

G.I. Joe: The Rise of Cobra

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
After Earth

After Earth

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Marley & Me

Marley & Me

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
½
Read the review Edit this entry