RSS feed for Hossein

Hossein has logged 12 entries for films during 2003.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dogville

Dogville

2003
×
★★★★
Edit this entry  
28
Intolerable Cruelty

Intolerable Cruelty

2003
×
Edit this entry  
31
Body Double

Body Double

1984
×
★★
Edit this entry  
17
Carlito's Way

Carlito's Way

1993
×
★★
Edit this entry  
29
Young Adam

Young Adam

2003
×
★★★½
Edit this entry  
28
House of 1000 Corpses

House of 1000 Corpses

2003
×
★★½
Edit this entry  
26
The Circle

The Circle

2000
×
★★
Edit this entry  
05
Scarface

Scarface

1983
×
★★
Edit this entry  
04
Dead Man

Dead Man

1995
×
★★★★
Edit this entry  
11
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

2003
×
★★
Edit this entry  
19
Hassan, the Bald

Hassan, the Bald

1970
×
★★★
Edit this entry  
18
The Wind Carpet

The Wind Carpet

2003
×
★★
Edit this entry