Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Bullet Proof

    ★★

  • Luck

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • No Name Restaurant

    ★★★½

  • Vesper

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

  • Moonfall

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Cyrano

    ★½