Sort by
  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Sword of Trust

    ★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★

  • Osmosis Jones

  • Unstoppable

    ★½

  • Charlie Says

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Heathers

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½