Sort by
  • Hurricane Season

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Sweetland

    ★½

  • The Conference

    ★★½

  • O Dia que Te Conheci

    ★★★★

  • Rudder of Destiny

    ★★★½

  • Sister Death

    ★½

  • Ballerina

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Toll

    ★★

  • Jawan

    ★★★★

  • Paradise Is Burning

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Heartless

    ★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Foremost by Night

    ★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Herd

    ★★

  • The Erection of Toribio Bardelli

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Bonjour la langue

    ★★★★★

  • All the Fires

    ★★★

  • Bitten

    ★★★½

  • Dreaming & Dying

    ★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • The Passenger

    ★★

  • Yannick

    ★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Fight Against Evil 2

    ★★★

  • The White Storm 3: Heaven or Hell

    ★★★

  • Jericho Ridge

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • La Chimera

    ★★★½

  • In Our Day

    ★★★★

  • The Buriti Flower

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Close Your Eyes

    ★★★★½

  • The Settlers

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Mambar Pierrette

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Creatura

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★½

  • The Delinquents

    ★★★½