Sort by

Helio has watched 612 films rated ★★★ .

  • Smile

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Última Cidade

    ★★★

  • Vesper

    ★★★

  • You Have to Come and See It

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Magdala

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • Soft & Quiet

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Alcarràs

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Navalny

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Forever Rich

    ★★★

  • The Timekeepers of Eternity

    ★★★

  • Prism

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Intolerance

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • As in Heaven

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • What Josiah Saw

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Trip

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Întregalde

    ★★★

  • The Tale of King Crab

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • Unclenching the Fists

    ★★★

  • Murina

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Story of Looking

    ★★★

  • Zebra Girl

    ★★★

  • Ferry

    ★★★

  • Saloum

    ★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Hotel Coppelia

    ★★★

  • A Cop Movie

    ★★★

  • Social Hygiene

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Taming the Garden

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Subterrânea

    ★★★

  • The Dream of the Useless

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • The Call

    ★★★

  • Son of Monarchs

    ★★★

  • Rogue City

    ★★★

  • Short Vacation

    ★★★

  • Girls / Museum

    ★★★